Uw contacten bij Mark3D Europe!

Mark3D – voor printers in Europa

Wij verkopen hoogwaardige printers, materialen, software en accessoires voor industriële toepassingen in Duitsland, Groot-Brittannië, Nederland, België, Luxemburg, Oostenrijk en Zwitserland.

Management

Daniel Held Europe
President & CEO
daniel.held@mark3d.de
+49 7361 6339600

Joachim Kasemann Germany
Geschäftsführer
joachim.kasemann@mark3d.de
+49 7361 63396 02

Ian Weston United Kingdom
Managing Director
ian.weston@mark3d.co.uk
+44 7568 545658

Vertrieb & Business Development

Ferdinand Bunte Germany
Regional Sales Manager
ferdinand.bunte@mark3d.de
+49 7361 63396 12

Nurhan Akkilic Germany
Regional Sales Manager
nurhan.akkilic@mark3d.de
+49 7361 63396 04

Daniel Grimm Germany
Regional Sales Manager
daniel.grimm@mark3d.de
+49 7361 63396 14

Patrick Bauer GermanyÖsterreich
Regional Sales Manager
patrick.bauer@mark3d.de
+49 1511 7974957

Elia Kuhn Germany
Regional Sales Manager
elia.kuhn@mark3d.de
+49 7361 63396 07

Étienne Luimes Germany
Regional Sales Manager
etienne.luimes@mark3d.de
+49 7361 63396 01

Julia Lauber Germany
Office Management & Order Admin
julia.seibel@mark3d.de
+49 7361 63396 06

Johannes Diehl Germany
Business Development
johannes.diehl@mark3d.de
+49 7361 63396 13

Patricia Seibel Germany
Kundenbetreuung
patricia.seibel@mark3d.de
+49 2773 94890 21

Christopher Seel Germany
Kundenbetreuung
christopher.seel@mark3d.de
+49 2773 94890 20

Julian Zöfelt Germany
Kundenbetreuung
julian.zoefelt@mark3d.de
+49 2773 94890 22

Julia Grade Germany
Kundenbetreuung
julia.grade@mark3d.de
+49 7361 63396 15

Amelie Held Germany
Office Management
amelie.held@mark3d.de

Seamus Harrison United Kingdom
Area Sales Manager
seamus.harrison@mark3d.co.uk
+44 7922 422467

Daniel Stokes United Kingdom
Area Sales Manager
daniel.stokes@mark3d.co.uk
+44 7562 424440

Lynn Smith United Kingdom
Area Sales Manager
lynn.smith@mark3d.co.uk
+44 7821 635503

Nathaniel Head United Kingdom
Area Sales Manager
nathaniel.head@mark3d.co.uk
+44 7842 319494

Techniek & Support

Jan Geese Europe
Technik & Support
jan.geese@mark3d.de
+49 7361 63396 11

Benjamin Held Europe
Technik & Support
benjamin.held@mark3d.de
+49 7361 63396 11

Alexander Henrichs Europe
Technik & Support
alexander.henrichs@mark3d.de
+49 7361 63396 11

James Whelan United Kingdom
Technical Consultant
james.whelan@mark3d.co.uk
+44 800 193 3650

Max Holland United Kingdom
Technical Manager
max.holland@mark3d.co.uk
+44 7568 701980

Marketing

David Schlawer Europe
Leiter Marketing Europa
david.schlawer@mark3d.de
+49 7361 63396 03

Philip Hiby Europe
Marketing
philip.hiby@mark3d.de